Biegłosc obrobienia konceptu 2571ncma

Zadedykowałeś termin, ubrałeś trud, zaryzykowałeś reputację i wpompowałeś pieniądze w własne przedsiębiorstwo - w obecnej chwili nadeszła pora na Odkrywcy Mocy gromadzenie plonów: niepodzielnych dochodów z inwestycji. Bez przerwy wyrządzaj sobie pytanie: czego może mnie nauczyć ten kłopot albo ta sytuacja? Nie marnuj popełnionych błędów. Niepowodzenia to nie klęska, to informacja zwrotna. To dane - zakomunikował Bill Gates. Nagromadź pokłosie swoich słabości Nikt nie popełnił więcej błędów ode mnie - wyznał Ingvar Kamprad, pomysłodawca Ike-I, gdy użyczał nam wywiadu. Sam mówi o sobie jak o młodzikowi z fermy z północnej Szwecji, który postawił meblowego giganta oferującego towary po zniżkowych wartościach i pozostał jednym z dziesięciu bogatych ludzi we wszystkich państwach. Podobnie jak Schwab i wielu innych powszechnie znanych biznesmenów Kamprad ma dysleksję i zważa, że wyzwania, jakim musiał stawić czoła, poczyniły z niego z większym natężeniem asertywnego dowódcę. Znaczna część ludzi postrzega zaburzenia w uczeniu się jako kruchość albo niepełnosprawność. Wprawdzie dla dużych prowadzących ułomności stanowią źródło rozwagi.

Kierownicy używają każdą Odkrywcy Mocy cząsteczkę swojej wyjątkowości - wszyściuśko co wytworne, opaczne i brzydkie -aby spełnić zamierzenia. Kamprad jest przekabacony, iż dzięki zmaganiom stał się żywszy i bardziej oddany misji, ażeby kreować rzeczy łatwiejszymi i osiągalnymi dla średnich ludzi. Przezwyciężanie tego, w czym inni zauważają słabość i czerpanie z tego siły, to biegłość godna składowania plonów. Idzie o to, że cały czas trzeba badać od innych ludzi, żeby modernizować to, co niedomaga. Pracuje dla mnie 100 000 osób, gdyż popełniłem tak duża liczba błędów -zażartował Kamprad, a potem dołożył zupełnie poważnie: Zadaniem każdego osobnika jest optymalizowanie życia poprzez doskonalenie siebie w fabrykowanej profesji. Uznawanie zasług i ponoszenie odpowiedzialności Nie trzeba mieć tytułu, żeby stać się prowadzącym, musisz być wprost pilen - wytłumaczył Kamprad. Gdy coś idzie nie tak, każdy próbuje obarczać drugiego. To nie moja wina -mówił Kamprad z oskarżycielskim Odkrywcy Mocy śladem facjat, wskazując na przedstawionych ludzi po własnych obu stronach. Oczywiście z tego powodu jedna postać musi przeżywać odpowiedzialność. Zadaniem lidera jest cenienie zasług i poczuwanie się do odpowiedzialności. Jest bez szans o czynieniu żalów i wymówkach. Kiedy wszystko idzie dobrze, zasługi należy przypisać ludziom, którzy się nadto przyczynili. Z kolei za czytaj dalej niepowodzenia odpowiada przywódca.

To on przedsiębierze przykre decyzje, mobilizuje zespół i skłania wszystkich, ażeby pracowali dla wspólnego zamysłu. Umiejętność wywołania poczucia wspólnego motywu i atmosfery zobligowania to newralgiczny miernik wydajności kierownicy. Oliver Wendell Holmes dostrzegł kiedyś, że istnieją trzy gatunki ludzi. Mamy pierwszą, małą ekipę jednostek, przypuszczalnie mianującą 5% ludzkości, która inicjuje zdarzenia. Druga, większa drużyna, licząca od 10% do 15% populacji, monitoruje wydarzenia. A trzecia, niebotyczna spora część, preponderancję jakieś 80%, nie wie, co się dzieje.

Autentyczny dowódca kategoryzuje się do pierwszej ekipy ludzi. W zamian poszukiwania wymówek robi postępy. Gdy przystępuje do działania, rozwija w sobie zdolność wydobywania ze trywialnych ludzi Odkrywcy Mocy posiłkowych możliwości. Stałe postępowanie na działanie Pewnie w największym stopniu rozpoznawalną własnością dowódcy i najlepszego pracownika jest intensywne nastawienie na funkcjonowanie. Lider utrzymuje się w nieprzerwanym ruchu, jest całego inicjatywy, przez cały czas mniema w kategoriach: co można jeszcze zrobić, by spełnić więcej lepszych wyników. Do tego ma jaźń, iż spora część przedsięwzięć nie udaje się wstępnie albo co więcej po paru pierwszych próbach. Julie Andrews mawiała: Dla mnie mieć powodzenie, to nie powieść się dziewiętnaście razy i wywiązać się przy dwudziestej próbie. Przywództwo to działalność, a nie nastawienie. Polega na stałym doskonaleniu się. Przywództwo to twoje działania, a nie żądania, nasadzi, słowa względnie zamysły. Gdy w każdej sytuacji kontynuujesz jak prowadzący, to stajesz się nim poprzez swoje uchowanie.

Wydostań dynamikę

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Biegłosc obrobienia konceptu 2571ncma”

Leave a Reply

Gravatar